Golf

Věříte si na golf, nebo budete raději trénovat na minigolfu?

Ten pocit, kdy si do čela narazíte golfovou čapku, navléknete rukavičku a vaše chodidla vstoupí na green, je silně návykový.

Golfových hřišť je Česku habaděj, ovšem pouze u nás na Liberecku je to nejvýše položené – v Harrachově. Zdejší Golf Club je ve výšce 730 metrů nad mořem obklopen krásnou přírodou západních Krkonoš.

Královský Golf Club Malevil se nabízí osmnácti jamkové golfové hřiště, obklopené nádhernými hvozdy a typickými kužely lužických kopců, golfové hřiště s mistrovskými parametry nabízí Ypsilon Golf Resort LiberecLiberecký Golf Club se rozkládá na úctyhodných 40 hektarech, kde je aktuálně 18 normovaných jamek, otevřený i krytý driving range pro trénink odpalů i cvičný putting green.

Náročnější golfisté si na své přijdou na (údajně) jednom z nejkrásnějších českých přírodních hřišť Golf Club Ještěd. Jak již název napovídá, hřiště se nachází na slunném úpatí Ještědu, který bude v průběhu celé vaší hry tichým společníkem. Hřiště je technicky náročné a skrývá v sobě řadu vodních překážek i terénních záludností. Jedno z golfových hřišť, která umožňují i úplným začátečníkům poznat taje golfové hry a začít ji aktivně provozovat, je golfové hřiště Grabštejn.

Úplní začátečníci se mohou potrénovat na odpalištích nebo na vnitřních simulátorech.