Adrenalin

Předpokládáme, že se nebojíte, tak si vyberte to pravé pro vás.


Srdce začne bušit jako o závod, oční zornice se rozšíří a plíce ventilují víc vzduchu. Přesně to se začne dít, když vám žilami proudí adrenalin, hormon zodpovědný za to, že jste najednou schopni extrémních fyzických výkonů. Některým je tento pocit cizí, jiní jsou na něm závislí.

Adrenalinovým závislákům můžeme v Libereckém kraji nabídnout mnohé. Třeba navléknutí do obří bubliny, ve které se s přáteli utkáte na fotbalovém hřišti. Bezpečné držkopády zaručeny.

Bobová dráha v Harrachově je trochu umírněnější zážitek, který vám ovšem během 17 zatáček a celého jednoho kilometru spanilé jízdy pěkně pocuchá účes. Osvětlení celé trasy navíc umožňuje i večerní jízdy pod hvězdami.

V adrenalinovém parku Yellow Point ve Špindlu nechejte strach z výšek stranou, protože většina lanových překážek je umístěna ve výšce kolem 18 metrů. Zdejší obří houpačka je tak obří, že je dokonce jednou z největších v Evropě! Topkou mezi atrakcemi je pak 120 metrů dlouhá jízda na ocelovém laně ve výšce 25 metrů podél přehradní hráze Labská. Dvojitou porci odvahy s sebou, tohle bude velkolepé.

A máte-li chuť se zavřít do nafukovací devadesátikilové koule a skutálet se dolů z kopce, vyzkoušejte zorbing ve Vrchlabí. K dispozici tu mají dvě dráhy – jednu pomalejší, jednu rychlejší.