Vyhledávání

Hospodský kvíz

Hospodský kvíz, autor: google
Místo konání:

Železný Brod nám. 3. května 1, Železný Brod, 468 22, Zobrazit na mapě

Datum konání:19.4.2023
24.5.2023
Charakter akce:Místní
Typ akce:Hry
Tematická kategorie:Folklórní a společenské akce - jiné společenské akce
Více informací na:http://www.zeleznybrod.cz
Anotace:Hospodský kvíz se uskuteční ve Sport baru v Železném Brodě na Malém náměstí.

Podrobný popis:

PubQuiz neboli hospodský kvíz je vědomostní týmová hra oblíbená po celém světě. O co jde? Vědět více než soupeř a dokázat, že si stále něco pamatujete ze školních lavic! Představte si populární soutěže z televizních obrazovek (Riskuj, Kufr, AZ kvíz, Milionáře), zaměňte gauč za pohodlí Vaší oblíbené hospůdky a společně s Vašimi přáteli si zasoutěžte proti ostatním.
TÝMOVÁ HRA
Náš hospodský kvíz se skládá z 5 kol, 10 témat a 51 otázek. Nemusíte se však bát, že byste se měli ztrapnit před ostatními svou nevědomostí. Otázky jsou namixovány tak, aby si každý přišel na své. Po každém kole následuje pauza na občerstvení a hlavně sečtení výsledků moderátorem, který Vás bude celým večerem provázet. Na konci kvízu moderátor vyhlásí ten tým, který dával ve škole nejvíce pozor nebo jen měl štěstí na sadu otázek o umělých ňadrech, ve kterých je přeborníkem.
HISTORIE
Velká Británie je místo, kde se v minulosti urodila spousta dobrých nápadů. Anglie světu dala fotbal, Beatles či Harryho Pottera a věřte nebo ne, z ostrova na druhé straně Lamanšského průlivu přišel i nápad bavit se s přáteli u oblíbeného drinku nad všetečnými otázkami v hospodě. Jinými slovy, idea hospodského kvízu se zrodila v 70. letech 20. století právě tam.
Tak jako všechny dobré nápady si jednou najdou cestu do světa, hospodský kvíz nebyl žádnou výjimkou. Z Velké Británie se začal Pubquiz šířit po Západní Evropě a Spojených státech amerických a všude, kam přišel, se začal těšit nebývalé oblibě. Bylo jen otázkou času, kdy si hospodský kvíz najde cestu i do České republiky.
Přihlášky na e-mail: jtj.bar@seznam.cz. Počet přihlášených max. 25 lidí - tj. 5 družstev

 
load