O pololetních prázdninách do muzea

dárek od muzea k vysvědčení 03
Pořadatel:Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou
Místo konání:

Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou U Muzea 4 / 398, Jablonec nad Nisou, 466 01, Zobrazit na mapě

Datum konání:3.2.2023 až 4.2.2023 od 10:00 do 17:00
Charakter akce:Regionální
Doporučeno pro:Dovolenou s dětmi, Pohodovou dovolenou
Typ akce:Workshop - dílna - Akce pro děti
Tematická kategorie:Výtvarné umění - sklo, výtvarné umění
Více informací na:http://www.msb-jablonec.cz
Anotace:Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou připravilo zábavné tvoření pro děti jako dárek k pololetnímu vysvědčení. Těšit se mohou na výrobu originálních klíčenek a barevných zvířátek z měkkých drátků a korálků.

Podrobný popis:

Originální klíčenkou ozdobíte nejen klíče, ale díky karabině ji můžete připnout i na batoh či kabelku a ozvláštnit tak jejich vzhled. Zvířátka z drátků a korálků zas zpestří sychravé zimní dny.

Dílna se koná v pátek a v sobotu 3. – 4. února od 10 do 17 hodin v ateliéru muzea. Vstup pro děti do 18 let je zdarma, a to i v neděli 5. února, ovšem už bez tvoření.

Partneři muzea:
Ministerstvo kultury České republiky, Liberecký kraj, statutární město Jablonec nad Nisou, Nadace Preciosa, Crystal Valley.

příloha