Pusťte mě ven!

Doporučeno pro:Pohodovou dovolenou
Typ akce:Představení
Tematická kategorie:Divadlo - činohra
Anotace:Iva Janžurová a Sabina Remundová v překvapivé komedii o životě divadelní hvězdy...

Podrobný popis:

Velká hvězda pařížského divadla a filmu Joce de Guérande se doma chystá na odjezd do televizního studia, neboť na programu bude přímý přenos galavečera na její počest. Už je vlastně na odchodu z bytu, téměř všechno připraveno, jen ještě musí spustit novou bezpečnostní roletu na terasu… a z vteřiny na vteřinu může být všechno jinak! Joce má najednou nekonečně prostoru pro mnohem otevřenější a sarkastičtější bilanci, než jakou jí předepisoval scénář pořadu. Před očima jí defilují všechny důležité okamžiky jejího života, a to zdaleka nejen ty zalité sluncem. A pozor, autor připravil pro Joce a hlavně pro diváky této chytré komedie skutečně překvapivý konec!