"Sprostá a ubohá" křest desky a kmotr "Už jsme doma"

plakát
Místo konání:

Bunkr Rock Club Tržní náměstí 8 / 1385, Liberec, 460 01, Zobrazit na mapě

Datum konání:11.2.2023 od 20:00 do 23:55
Charakter akce:Regionální
Doporučeno pro:Dovolenou pro mladé
Typ akce:Koncert
Tematická kategorie:Hudba - alternative
Více informací na:https://www.facebook.com/events/2367643043411702
Anotace:Ahoj! K 10. letům fungování kapely jsme si nadělili desku a chceme vás pozvat na křest! Kmotrem nebude nikdo jiný než slovutní a legendární "Už jsme doma". Rádi vás tam uvidíme!

Podrobný popis:

Už jsme doma - Jak v České republice, tak v zahraničí není podobná hudba, jakou UJD hraje, k nalezení. Je punkově divoká, naléhavá, zároveň kompozičně náročná, do detailu propracovaná s nadčasovými texty. Typický je zvuk trubky, sbory, neuvěřitelné tempo a živá vystoupení, která oplývají silnou energií a humorem. Snad i proto jejich publikum s nimi nestárne.

Sprostá a Ubohá - Rozverný liberecký kvartet působící na scéně již přes deset let. Hudebně vychází z tradice českého undergroundu a punku. Texty se opírají o nakloněnou rovinu současnosti.