Prázdninové tvoření pro veřejnost

foto prazdninova dilna (20)
Pořadatel:Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou
Místo konání:

Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou U Muzea 4 / 398, Jablonec nad Nisou, 466 01, Zobrazit na mapě

Datum konání:
Charakter akce:Regionální
Doporučeno pro:Dovolenou s dětmi, Dovolenou pro mladé
Typ akce:Workshop - dílna - Akce pro děti
Tematická kategorie:Výtvarné umění - sklo, výtvarné umění
Více informací na:http://www.msb-jablonec.cz
Anotace:Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou pořádá v období podzimních prázdnin tvůrčí dílny pro veřejnost. V rámci vstupného si návštěvníci vyrobí originální skleněnou mozaiku nebo dekoraci v barvách podzimu.

Podrobný popis:

Od středy 26. října do neděle 30. října muzeum přivítá návštěvníky všech věkových kategorií. V pátek 28. října, u příležitosti Dne vzniku samostatného československého státu, nabídne všem příchozím zvýhodněné vstupné. „Kromě rukodělných dílen se návštěvníci mohou těšit také na stálé a nové expozice. Za pozornost stojí například výstava Snění o budoucnosti,“ doplnila prázdninovou akci muzejní edukátorka Dana Křivánková.
Muzeum skla a bižuterie je otevřeno od úterý do neděle, vždy od 10 do 17 hodin.
Podrobnosti o prázdninovém programu naleznete na stránkách www.msb-jablonec.cz.

Akce se koná za finanční podpory Ministerstva kultury, Libereckého kraje, statutárního města Jablonec nad Nisou a Nadace Preciosa.

příloha