Workshopy při výstavě Vánoční ozdoby

Workshop, autor: IKS
Místo konání:

Městská galerie Vlastimila Rady náměstí 3. května 1, Železný Brod, 468 22, Zobrazit na mapě

Datum konání:7.12.2022 od 10:00
14.12.2022 od 10:00
21.12.2022 od 10:00
Charakter akce:Místní
Typ akce:Workshop - dílna
Tematická kategorie:Výtvarné umění - jiné
Více informací na:http://www.zeleznybrod.cz
Anotace:V rámci výstavy Skleněné ozdoby pro vás máme na každou středu připraveny zajímavé workshopy v naší galerii.

Podrobný popis:

V rámci výstavy pro vás máme na každou středu připraveny tyto zajímavé workshopy:

Kouzlení s čajovými sáčky s Alenou Matějkovou st. – přáníčka a ozdobičky (30. 11.)

Korálkové tvoření s p. Kaplanovou, Hr. Horka (7. 12.)

Malování skleněných ozdob a svícnů s kreslířkou Barborou Brunovou (14. 12.)

Výrobu háčkovaných ozdobiček s Veronikou Vebrovu (21. 12.).

Přijďte si v adventním čase odpočinout a vytvořit si pro sebe či své známé malou pozornost pro radost.

Výstava bude zahájena dvěma Workshopy – Malováním vánočních perníčků s RC Andílkem a Šitím šperků s paní Jiřinou Čermákovou. Workshopy se uskuteční při příležitosti Vánočních trhů na náměstí v Železném Brodě v sobotu 26. 11. od 10 do 16 hodin.

Vánoční ozdoby mají svou historii a v průběhu staletí se módní trendy měnily. Na výstavě uvidíte širokou paletu možností, jak vánoční stromek ozdobit. Rozličnost materiálů a barev potěší každé oko.