Kniha džungle - Mauglího poslední boj - Rudyard Kipling

Džungle   box
Pořadatel:Městské divadlo Mladá Boleslav
Místo konání:

Městské divadlo Mladá Boleslav, Palackého 263, Mladá Boleslav, 293 01, Zobrazit na mapě

Datum konání:
Charakter akce:Místní
Typ akce:Představení
Tematická kategorie:Divadlo
Více informací na:http://www.mdmb.cz
Anotace:Dobrodružný příběh člověčího mláděte Mauglího a jeho přátel z džungle.

Podrobný popis:

Mauglí dospěl a všechna zvířata z džungle udivuje svojí šikovností, inteligencí a nápady, které zjednodušují život celé vlčí rodině i jeho chlupatým kamarádům. Jenže lidem plyne čas jinak než zvířatům. Zatímco jeho vlčí sourozenci už dávno opustili rodnou jeskyni a založili vlastní rodiny, Mauglí pozoruje hvězdy a sní. Kdesi ve stínu stromů zatím tygr Šér Chán chystá svoji strašlivou pomstu. Nejdříve však bude muset vzbudit v ostatních obyvatelích pralesa strach z lidského potomka. K tomu má jednu mocnou zbraň – zákony džungle. Hned to první a nejdůležitější pravidlo totiž říká, že člověk do džungle nepatří.

Uvádí divadlo AHA Praha.