Když se zhasne - divadelní představení

Když se zhasne
Pořadatel:Město Frýdlant
Místo konání:

Městské kino Frýdlant Tyršova 1077, Frýdlant, 464 01, Zobrazit na mapě

Datum konání:30.1.2023 od 19:00
Charakter akce:Celostátní
Doporučeno pro:Pohodovou dovolenou
Typ akce:Představení
Tematická kategorie:Divadlo
Více informací na:https://www.evstupenka.cz/poradatele/34000-kdyz-se-zhasne
Anotace:Město Frýdlant vás srdečně zve na mrazivou komedii, která knokautuje vaše bránice.

Podrobný popis:

Trevor a Nina jsou manželský pár z vyšší newyorské společnosti. On je prominentní gynekolog, ona majitelka a šéfkuchařka vyhlášené italské restaurace. Jejich manželství však nelze pokládat za ideální. Může za to předmanželská smlouva, drsnější než pravidla amerického fotbalu: ten z manželů, který podá návrh na rozvod, přijde o veškerý majetek, který tak automaticky připadne tomu druhému.

Jsou Vánoce a Trevor s Ninou pořádají svůj tradiční večírek. Jedinými pozvanými hosty jsou poněkud výstřední manželé Imelda a Artur. Na první pohled by se mohlo zdát, že půjde o dost nudnou párty, jenže to by ona předmanželská smlouva nesměla obsahovat maličký dodatek: ten z manželů, který prokáže tomu druhému nevěru, může požádat o rozvod a získá všechen majetek.

Vánoční večírek se tak promění v rozvodové bitevní pole.

Vstupenky zakoupíte v předprodeji, který bude spuštěn 4. 10. 2022 od 15:00 hodin. Vstupenky bude možno zakoupit v TIC Frýdlant v budově radnice, na portálu www.evstupenka.cz a na všech prodejních místech e-vstupenky.

Vstupné do přízemí činí 200,-Kč a na balkon 180,-Kč.