Prachy... z nebe - předprodej vstupenek

plk., autor: IKS
Místo konání:

Městské divadlo Železný Brod nám. 3. května 1, Železný Brod, 468 22, Zobrazit na mapě

Datum konání:
Charakter akce:Místní
Typ akce:Představení
Tematická kategorie:Divadlo - činohra
Více informací na:http://www.zeleznybrod.cz
Anotace:Veselá komedie o penězích, které nás přivádí k šílenství v podání divadla ADVERTE Praha. Stále jsou volná místa - PROSÍM přijďte se pobavit do divadla. Představení se hraje 19. 12. 2023 od 19 hodin.

Podrobný popis:

Veselá komedie o penězích, které nás přivádí k šílenství. Bezstarostný pár Bruno a Laurence objeví jednoho večera v obýváku peníze. Ani jeden z nich je tam ale nepoložil. Od té chvíle se každý den objevují další a další bankovky, jako kdyby padaly z nebe. Odkud se ty peníze berou? Co Bruno s Laurence udělali, aby si je zasloužili? Je to náhlé štěstí anebo prokletí? Ústřední dvojice osciluje mezi panikou, znechucením a radostí. A taky je tu zmatená uklízečka Tereza se silným španělským přízvukem. Bláznivá jízda může začít.

Hrají: Míša Kuklová, Felix Slováček jr., Martin Sochor, Lucka Vojtová.

Předprodej za 330 kč od 5. 9. v TIC Železný Brod.