Vyhledávání

Folklorní soubor Jizera: Sedmero (ne)smrtelných hříchů

Ilustr. foto
Místo konání:

Naivní divadlo Liberec Moskevská 18 / 32, Liberec, 460 31, Zobrazit na mapě

Datum konání:
Charakter akce:Místní
Doporučeno pro:Pohodovou dovolenou
Typ akce:Představení
Tematická kategorie:Folklórní a společenské akce
Více informací na:http://naivnidivadlo.cz/cs/aktuality/folklorni-soubor-jizera
Anotace:Srdečně vás zveme na výroční vystoupení libereckého Folklorního souboru Jizera s názvem SEDMERO (NE)SMRTELNÝCH HŘÍCHŮ, které se uskuteční v Sále Naivního divadla. Přijďte s námi pobejt!

Podrobný popis:

Jizera představí sedmero (ne)smrtelných hříchů.
Kolik jich znáte vy?

“Tak už se ztišíme, uklidíme svačiny, no pro vás vzadu to platí taky, dnes probereme sedmero smrtelných hříchů. Tak dávejte pozor, příště budu zkoušet!”
    I takhle mohla vypadat hodina v nedělní škole. Jak jste na tom vy, znáte sedm smrtelných hříchů? Zvládli byste poradit ubohému školáčkovi, který na hodině, místo aby dával pozor, tahal děvčata za copy?
    Pokud ne, přijďte tuto sobotu 25. června od 18 hodin do Naivního divadla v Liberci. Večer zahájí ještě hříchy nezatížené děti z Malé Jizerky a přípravky, Jizerka rozhodne o tom, zda si vás odnesou čerti do pekla, nebo jestli jste se dostatečně vykoupili pro vstup do nebe, a nakonec přísný učitel vyzkouší našeho látku neznajícího školáčka, kterému Jizera napoví, které že hříchy to jsou, a to i s názornou ukázkou.
    No a pak je tu trochu neoficiální, speciální osmý hřích. A to nepřijít na naše představení, když lístek stojí pouhých 130 Kč! Těšíme se na vás!

 
load