Roháči z Lokte

Roháči z lokte
Pořadatel:Město Frýdlant
Místo konání:

Frýdlant - nádvoří radnice náměstí T. G. Masaryka 37, Frýdlant, Zobrazit na mapě

Datum konání:
Charakter akce:Celostátní
Doporučeno pro:Pohodovou dovolenou
Typ akce:Koncert
Tematická kategorie:Hudba - folk - country
Více informací na:http://www.rohaci.cz
Anotace:Město Frýdlant vás srdečně zve na koncert folkové kapely Roháči z Lokte.

Podrobný popis:

Koncert Roháčů se uskuteční na nádvoří frýdlantské radnice.

Vznik skupiny se datuje do jara roku 1975, kdy se pár kamarádů domluvilo na společném muzicírování. Roháči byli zařazeni do kategorie, které se říkalo moderní trampská píseň. Jak šly roky, pro Roháče začali psát různí autoři. To ovlivnilo vývoj skupiny natolik, že pozvolna vplula do vod folku a vymanila se svým příznivcům z dosud jasné škatulky - trampská skupina.

Rozhodně se máte na co těšit! Vstupné je 100,- Kč a vstupenky můžete zakoupit v předprodeji na www.evstupenka.cz, na prodejních místech e-vstupenky, ale také v Turistickém informačním centru v budově radnice.