Šrámkova Sobotka 2022 - Genius loci

Doporučeno pro:Pohodovou dovolenou
Typ akce:Beseda, přednáška - Festival
Tematická kategorie:Literatura
Anotace:Sobotka je městem oplývajícím neobyčejným kouzlem – člověk nemusí dlouho tápat, proč byla pro Šrámka takovou inspirací. Jaktože nás některá místa uhranou natolik, že se na ně nejenom potřebujeme vracet, ale dokonce nás svým působením podněcují k tvorbě? 66. ročník Šrámkovy Sobotky, festivalu českého jazyka, řeči a literatury, bude věnován fenoménu GENIUS LOCI.

Podrobný popis:

Tematické přednášky, besedy, výstavy, cyklus autorských a scénických čtení, rozhlasové pořady, koncerty, divadla, filmové projekce – nebo také řada tvůrčích a didaktických dílen. Vedle již tradičních součástí festivalu máme letos připravena také nějaká esa v rukávu! Sledujte událost nebo webové stránky a nezapomeňte, že sdílet je milovat.