Rally Bohemia VETERAN

Rally veteran
Pořadatel:AUTOKLUB BOHEMIA SPORT v AČR
Místo konání:

Hodkovice nad Mohelkou nám. T.G.Masaryka 1, Hodkovice nad Mohelkou, 463 42, Zobrazit na mapě

Datum konání:
Charakter akce:Regionální
Doporučeno pro:Aktivní dovolenou
Typ akce:Jiný typ akce
Tematická kategorie:Sportovní akce - moto - sport
Více informací na:http://www.rallybohemia.cz
Anotace:Týden před Bohemia Rally Mladá Boleslav 2022 bude nejen Hodkovicemi projíždět VETERAN BOHEMIA RALLY.

Podrobný popis:

Rally začíná mezi 8:00 a 9:00 hodinou prezencí posádek v Mladé Boleslavi, od 14:00 má jedno zastavení tato soutěž i na náměstí T.G. Masaryka v Hodkovicích, kam bychom vás rádi pozvali. Kromě představení osmdesáti historických vozů moderátorem Martinem Strakou (hlas 24H Le Mans), budete také moci sledovat počínání jednotlivých posádek při plnění jednoho z úkolů. Principem hodnocení soutěže je dodržování průjezdu trasou dle šipkového itineráře a absolvování předepsaných úkolů s co nejmenším ziskem trestných bodů. Posádky trať zavede na legendární úseky Rally Bohemia a také Rally Škoda.