Jablonecké tóny

Jablonecké tóny 2022, autor: Kultura Jablonec
Pořadatel:Statutární město Jablonec nad Nisou
Místo konání:

Jablonec nad Nisou Mírové náměstí 19 / 3100, Jablonec nad Nisou, 467 51, Zobrazit na mapě

Datum konání:26.5.2022 až 28.8.2022
Charakter akce:Regionální
Doporučeno pro:Pohodovou dovolenou
Typ akce:Koncert
Tematická kategorie:Jiný typ akce
Více informací na:http://www.jablonecketony.cz
Anotace:Město se opět rozezní směsicí tónů, těšit se můžete na letní bohatý program druhého ročníku Jabloneckých tónů

Podrobný popis:

Hudební festival Jablonecké tóny volně navazuje na projekty Město plné tónů a Rok české hudby. Cílem festivalu je od května do září oživit ulice Jablonce nad Nisou hudbou různých žánrů. Koncerty se konají převážně na Mírovém náměstí a letní scéně Eurocentra, za hudebním zážitkem je však možné zajít i do jabloneckých kostelů, na molo na přehradě nebo například na náměstí Dr. Farského. U většiny akcí je vstup zdarma.

Programová nabídka jde napříč generacemi a je určena nejen pro milovníky hudby. Koncerty jsou příležitostí k tanci, setkávání i relaxaci. Hlavním organizátorem festivalu je statutární město Jablonec nad Nisou, spoluorganizátory jsou Kultura Jablonec, p. o. a Základní umělecká škola Jablonec nad Nisou.

Festival se koná pod záštitou náměstka primátora Davida Mánka.