Perštýn známý, neznámý - komentovaná procházka libereckou čtvrtí

Místo konání:

zastávka MHD Mlýnská Liberec, 460 04, Zobrazit na mapě

Datum konání:25.8.2022 od 16:00
Charakter akce:Místní
Doporučeno pro:Aktivní dovolenou
Typ akce:Jiný typ akce
Tematická kategorie:Architektura; Cestovní ruch; Turistika
Více informací na:http://www.evstupenka.cz/akce/33596-perstyn-znamy-neznamy
Anotace:Pro návštěvníky, turisty a zvědavce připravilo Městské informační centrum komentovanou procházku libereckou čtvrtí Perštýn. Víte například, kde tu stávala šibenice? Pojďte a objevujte s námi místa nedaleko městského centra, o kterých si troufáme říct, že o nich netušíte. Seznámíte se s historií dynastie Liebiegů, jejich významem a ukážeme si, co za sebou Liebiegové zanechali.

Podrobný popis:

Protože jsme v Liberci, čeká nás poměrně rozmanitý terén, doporučujeme vhodnou obuv. Procházka trvá cca 2 hodiny a koná se za každého počasí. Romantickými uličkami Perštýna provedou dobrovolníci z centra AMIKUS. Nutná rezervace předem vždy do středy 14 hodin. Vstupenky zakoupíte zde nebo v Městském informačním centru Liberec. Sraz účastníků (se zakoupenou vstupenkou) na zastávce MHD Mlýnská.