Muzejní noc na hradě

Muzejní noc 2022   MB hrad
Pořadatel:Muzeum Mladoboleslavska
Místo konání:

Muzeum Mladoboleslavska Staroměstské náměstí 1, Mladá Boleslav, 293 01, Zobrazit na mapě

Datum konání:
Charakter akce:Regionální
Doporučeno pro:Dovolenou s dětmi, Pohodovou dovolenou
Typ akce:Slavnost - Festival
Tematická kategorie:Historické akce
Více informací na:https://www.muzeummb.cz/mladoboleslavsky-hrad/

Podrobný popis:

Na mladoboleslavském hradě na Vás letos čeká kejklířská a žonglérská rodinná skupina Wagabundus Collective. Těšit se můžete na představení provazochodkyně, žonglérů, akrobatů na chůdách a šermířů. Chybět nebude ani ohnivá show. Nejen pro děti bude připraven stan plný netradičních her. Na nádvoří hradu najdete i řemeslnické stánky (řezbář, rytec skla, kovář) a stylové občerstvení.

Do akce se zapojí také Letecké muzeum Metoděje Vlacha, které vyšle své exponáty do vzduchu. Po setmění chystá koncert jazzové kapely Spring Jazz Quintet.

Doprava mezi hradem, leteckým muzeem a dalšími boleslavskými muzei bude zajištěna historickými autobusy, které budou na trase Škoda Muzeum - Staroměstské náměstí - Letecké muzeum a zpět jezdit každou půlhodinu.