Vyhledávání

Řemeslný workshop v Muzeu města Mnichovo Hradiště

Řemeslný workshop v Muzeu města Mnichovo Hradiště
Pořadatel:Muzeum města Mnichovo Hradiště
Místo konání:

Muzeum města Mnichovo Hradiště v roce 2022 V Lípách 148, Mnichovo Hradiště, 295 01, Zobrazit na mapě

Datum konání:
Charakter akce:Regionální
Doporučeno pro:Dovolenou s dětmi, Pohodovou dovolenou
Typ akce:Workshop - dílna - Akce pro děti
Tematická kategorie:Gastronomie
Více informací na:https://www.mnhradiste.cz/kalendar/remeslny-workshop-v-mestskem-muzeu/2022-05-14?lang=cs
Anotace:V sobotu 14. května od 10 do 15 hodin zažijete řemesla v Muzeu města Mnichovo Hradiště, ve 2. patře státního zámku, živě!

Podrobný popis:

Při akci s názvem Řemeslný workshop v muzeu, si vy a vaše děti vyzkoušíte svou zručnost při technice drátování, zhotovíte si výrobek ze dřeva v truhlářské dílně, ze včelího vosku si uděláte svíčku, a nebo si vlastnoručně dozdobíte kovářem vyrobenou podkovičku.

Dále nahlédnete pod ruce zkušené pletařce orobince, mistru houslaři, budete moci obdivovat a na místě zakoupit výrobky místní včelařky. Všichni přítomní řemeslníci vám během dne moc rádi sdělí plno zajímavých informací o své práci.

A určitě se na workshopu najde i něco dobrého na zub. Svůj prodejní stánek bude na akci mít mnichovohradišťská Cukrárna Za rohem.

Během tohoto sobotního dne bude volně přístupná nejen výstava “Ten umí to, a ten zas tohle…”, ale i stálá expozice muzea. Součástí výstavy řemesel je i hrací koutek pro děti a truhlářský kvíz pro starší děti a dospělé.

Vstupné v tento den je 50 Kč. Muzeum najdete v druhém patře státního zámku Mnichovo Hradiště. Pro vstup zazvoňte na zvonek vedle dveří, přijdeme vám otevřít.

příloha

 
load