Vyhledávání

IMJOY & Severská krimi

Imjoy
Pořadatel:Naivní divadlo Liberec,příspěvková organizace
Místo konání:

Naivní divadlo Liberec Moskevská 18 / 32, Liberec, 460 31, Zobrazit na mapě

Datum konání:
Charakter akce:Místní
Doporučeno pro:Dovolenou pro mladé, Pohodovou dovolenou
Typ akce:Představení - Setkání
Tematická kategorie:Divadlo - činohra
Více informací na:http://www.naivnidivadlo.cz
Anotace:Liberecká improvizační skupina zahraje celovečerní představení ve stylu severských krimi příběhů.

Podrobný popis:

Spolek divadelní improvizace Imjoy uvede v Naivním divadle v krátkém čase již podruhé celovečerní představení, tentokrát ve stylu severských krimi příběhů. Vše vznikne přímo před vašima očima!

Večer v Naivním se uskuteční v sobotu 28. května v 19:30 hodin ve Studiu NDL a je určen divákům od 13 let.

Ponurá atmosféra. Temná zákoutí lidské psychiky. Zima. Sobi. Losi. Slaneččci. Kriminalista, který miluje finskou vodku, pije jako Dán a jeho vyšetřovací metody jsou účinné jako švédské kapky. Podivné vraždy, napětí, spleť intrik, prohnilá rodinná tajemství. K tomu norské svetry, hygge a nábytek z IKEA.

Ani hráči neví, kdo je vrah. Pátrejte společně s nimi v severském dramatu, jaké ve stejné podobě ještě nikdo nikdy neviděl a už znovu neuvidí.

Improvizační longformu Severská krimi vyvinula Monika Nevolová a Barbora Krčmářová. Autorský a lektorský tým nyní přijede do Liberce a společně s Imjoy dopřejí tento mrazivý, a přitom humorem nabitý zážitek také místnímu publiku.

Imjoy jsou na Jablonecku a Liberecku ojedinělým souborem, podobných jsou ale po republice asi tři desítky. Věnují se improvizačním longformám, divadelním zápasům, improshow, podporují spřátelené umělecké aktivity, můžete je vidět na festivalech, ale s radostí zahrají třeba i na svatbě.

Hrají: M. Nožička, J. Ulbrych, T. Filipová, L. Sadvarová, A. Štěpánová, V. Tůmová, H. Nováková, K. Burešová, M. Bella, B. Krčmářová, M. Nevolová.
 
load