Vyhledávání

Tajemství zvířetického trezoru hraběnky Eleonory

01 Nahled 01
Místo konání:

Zřícenina hradu a zámku Zvířetice Bakov nad Jizerou, 294 01, Zobrazit na mapě

Datum konání:
Charakter akce:Místní
Doporučeno pro:Dovolenou s dětmi, Aktivní dovolenou
Typ akce:Hry
Tematická kategorie:Turistika - výlet
Více informací na:http://www.zviretice.cz
Anotace:Pouze ten, kdo rozluští deset tajemných hádanek hraběnky Eleonory v prostoru naší zříceniny, otevře zakódovaný trezor, do kterého hraběnka přemístila branami časoprostoru svůj zámecký poklad.

Podrobný popis:

Zveme Vás na již pátý, jubilejní ročník naší napínavé legendární i poznávací hry ve stylu sci-fi v úchvatném prostředí zříceniny zámku Zvířetice u Bakova nad Jizerou.

Tentokrát s řadou změn a inovací, které Vás opět dovedou až k vysněnému trezoru zvířetické hraběnky Marie Eleonory.

A jako každý rok, i tentokrát platí:

Pouze ten, kdo rozluští deset tajemných hádanek hraběnky Eleonory v prostoru naší zříceniny, otevře zakódovaný trezor, do kterého hraběnka přemístila branami časoprostoru svůj zámecký poklad.

Co Vám hra přinese?

Hra rozvíjí důležité dovednosti dětí, jakými jsou orientace v prostoru dle plánku, vyhodnocení textu (hádanky hraběnky) a poznání historie v reálném prostředí zříceniny.

Součástí zážitku je také prohlídka informačního centra s projekcí Zvířetice 3D (virtuální model zámku vytvořený pomocí počítačové technologie) a velkým fyzickým modelem.

Pro účastníky, kteří hru v minulých letech již absolvovali, máme nově připravenu také úvodní interaktivní besedu z historie hradu a zámku Zvířetice, která je přizpůsobena jednotlivým věkovým skupinám školních i předškolních dětí.

Kde a kdy hra probíhá a pro koho je určena?

Hra začíná i končí v budově TIC Zvířetice v obci Podhradí u Bakova nad Jizerou. Její hlavní část probíhá v areálu a okolí zříceniny Zvířetice.

 Je celosezónní, přijít můžete kdykoli od 21. března až do 31. října 2022 v otvírací době infocentra a po objednání i mimo ni. Je uzpůsobena pro školní i předškolní děti všech věkových kategorií (již od věku 4 let) a trvá přibližně 90 minut včetně prohlídky infocentra. Každý z hráčů si odnáší domů z trezoru vlastní výhru.

Skupiny prosíme o nahlášení předem v našem infocentru, telefonicky či mailem, abychom se Vám mohli plně věnovat.

Vstupné za hráče: 75,- Kč, pedagogický doprovod zdarma.


 
load