Příměstský tábor

Charakter akce:Místní
Doporučeno pro:Dovolenou s dětmi
Typ akce:Jiný typ akce - Akce pro děti
Tematická kategorie:Sportovní akce - jiné sportovní akce
Anotace:Tábor příměstský

Podrobný popis:

Obec Jiřetín pod Bukovou jej pořádá již třetím rokem  ve svém  Centru Sylvatica, které disponuje skvělým zázemím v podobě velkého sálu pro hry za špatného počasí, tvůrčí dílny, jídelny, multifunkčním hřištěm na míčové sporty a hřištěm na pétanque. V Plavech je pak zázemí příměstského tábora ve  Školním enviro centru, které nabízí obdobné vyžití.

Příroda v blízkém okolí vybízí k výletům a dětmi oblíbeným venkovním hrám a rozmanitým aktivitám. Za nepříznivého počasí je dětem k dispozici také sál v kulturním domě, kde je možné hrát vybíjenou stolní tenis, florbal nebo badminton. O zajímavý program se starají zkušení lektoři, kteří si u dětí získali v předcházejících obdobích velkou oblibu. Tábor je určen především pro děti ve věku 6 - 12 let.

Příměstský tábor je díky spolufinancování z fondů EU pro děti zdarma, rodiče hradí pouze jejich stravu ve výši 110,- Kč/den.