Co podniknout v České Lípě v zimě?

Kam v zimě v České Lípě
Pořadatel:MĚSTO ČESKÁ LÍPA
Místo konání:

Veřejné akvárium Česká Lípa Prokopa Holého 2 / 1287, Česká Lípa, 470 01, Zobrazit na mapě

Centrum textilního tisku U Vodního hradu 63, Česká Lípa, 470 01, Zobrazit na mapě

Holý vrch, Česká Lípa Česká Lípa, 470 01, Zobrazit na mapě

Sportareál Česká Lípa Barvířská 2690, Česká Lípa, 470 01, Zobrazit na mapě

Datum konání:
Charakter akce:Regionální
Doporučeno pro:Pohodovou dovolenou
Typ akce:Jiný typ akce
Tematická kategorie:Turistika; Příroda, ekologie; Sportovní akce
Anotace:Ani v zimě se v České Lípě nebudete nudit.

Podrobný popis:

Navštivte veřejné akvárium na nové adrese Prokopa Holého 1287/2 naproti restauraci Nebe. Poučte sebe i své děti o podvodním světě. Přijďte si zabruslit na venkovní kluziště, které je od 29. ledna otevřeno vedle sportareálu. Pokud nemáte brusle, můžete si je půjčit na místě. Bruslí se ve všední dny od 14 do 20 hodin a o víkendech od 10 do 20 hodin. Dospělí zaplatí za 1 hodinu bruslení 50 Kč a děti 30 Kč. Objevte historii potisku textilu od 16. února v Centru textilního tisku, poznejte tradiční řemeslo, které v minulosti Českou Lípu proslavilo. Potěšit se nápaditými a roztomilými Dubánky, kteří vznikají v rukách šikovných Českolipanů můžete procházkou na Holý vrch kdykoliv. Holý vrch odjakživa fungoval jako místo setkávání lidí, o čemž si můžete přečíst na panelu instalovaném na úpatí kopce.

příloha