Vánoce na hradě - Dárky z hradu

Dárky z hradu
Místo konání:

Muzeum Mladoboleslavska Staroměstské náměstí 1, Mladá Boleslav, 293 01, Zobrazit na mapě

Datum konání:
Charakter akce:Místní
Doporučeno pro:Pohodovou dovolenou
Typ akce:Trhy - jarmark - Vánoční akce
Tematická kategorie:Jiný typ akce
Anotace:Nenechte si ujít příležitost zakoupit jedinečný dárek na vánoční prodejní výstavě v přízemí mladoboleslavského hradu. Jistě potěšíte své blízké a zároveň podpoříte potřebné, či malé regionální producenty.

Podrobný popis:

Zakoupit můžete autorské výrobky z nabídky chráněných dílen FOKUS či od regionálních výrobců. Jistě Vás nadchne jemná keramika z dílny Na Bidýlku, bylinná kosmetika Bylinek z ráje, originální textilní obaly na knihy, produkty z dílny LE-LE a další. Možná naleznete i skrytý poklad v knižním antikvariátu.

A samozřejmě, vše se může měnit podle právě platných aktuálních opatření proti šíření Covid 19. Prosíme sledujte naše webové stránky a sociální sítě.