Advent na Horním Tanvaldě v kostele sv. Petra a Pavla

Typ akce:Jiný typ akce
Tematická kategorie:Církevní akce
Více informací na:https://www.facebook.com/zachranmetanvaldskekostely/
Anotace:Spolek Zachraňme tanvaldské kostely Vás všechny zveme k návštěvě kostela sv. Petra a Pavla v adventním období. Kostel bude otevřený každou adventní neděli vždy od 14 do 16 hodin.

Podrobný popis:

Můžete se při cestě zastavit i na něco teplého na kempu Tanvaldský špičák, který bude mít otevřeno paralelně s kostelem. V kostele budete moci zakoupit kalendáře na rok 2022 s kresbami kostela studentky Adriany Hůlkové. Tento kalendář jsme nechali vyrobit ve spolupráci s městem Tanvald, takže bude k zakoupení i na infocentru Tanvald. Závěr Adventu bude patřit Svatoštěpánskému benefičnímu koncertu 26.12. v kostele sv. Petra a Pavla od 15.30. Vystoupí operní pěvec Národního divadla Luďek Vele, varhaník Bohuslav Ledl a žák ZUŠ Tanvald František Štěpán. Vstupenky bude možno zakoupit v infocentru Tanvald nebo na evstupenka.cz.

příloha