Adventní recitohraní

recitohraní kopejska1
Pořadatel:Městská knihovna a infocentrum Smržovka
Místo konání:

Městská knihovna a infocentrum Smržovka, náměstí T. G. Masaryka 638, Smržovka, 468 51, Zobrazit na mapě

Datum konání:
Charakter akce:Místní
Doporučeno pro:Aktivní dovolenou
Typ akce:Jiný typ akce - Setkání
Tematická kategorie:Hudba; Literatura
Anotace:od 17 hodin v městské knihovně a infocentru setkání s Petrem Kopejskou a jeho knihou básní Prohřeji zemi svým tajícím sněhem. Přednes básní bude prokládán intepretací autorských písní za doprovodu kytary, možná se objeví i koleda.

Podrobný popis:

„Dovoluji si vás pozvat na adventní pásmo hudby, mluveného slova, zhudebněné poezie a recitace.
Doba adventní je dobou rozjímání a dobou vědomého rozžehování niterného světla pochopení, odpuštění, přijetí, lásky a naděje.
Zkusme se proto na chvíli zastavit a naslouchat. Nejen veršům a hudbě, ale hlavně svým zářícím otevřeným srdcím.
Na setkání s vámi se těší Otokar Březina, Miládka Bartoňová, sv. Jan od Kříže, R. M. Rilke a další.“
Petr Kopejska
terapeut, autor a interpret meditačních písní ticha
předseda Společnosti Otokara Březiny v Jaroměřicích nad Rokytnou

příloha