Láska a párečky - prodej vstupenek

plk., autor: IKS
Místo konání:

Městské divadlo Železný Brod nám. 3. května 1, Železný Brod, 468 22, Zobrazit na mapě

Datum konání:
Charakter akce:Místní
Typ akce:Představení
Tematická kategorie:Divadlo - činohra
Více informací na:http://www.zeleznybrod.cz
Anotace:Mistrovsky napsaná, místy i hořká komedie, vycházející z reálných životních situací, byla s velkým úspěchem hrána několik sezon v Paříži a věříme, že uměleckou stránkou a hereckými výkony zaujme i všechny diváky v Česku.

Podrobný popis:

Jean-Luc Lemoine: Láska a Párečky

režie: Jaromír Janeček
hrají: Simona Postlerová/Kateřina Janečková, Jan Révai, Jarmil Škvrna, Karel Zima, Ernesto Čekan/M. Kubačák

Margot, mladá atraktivní žena nemající příliš dobré zkušenosti se svými bývalými vztahy si pozve na chalupu na grilování své tři ex-partnery, kteří o sobě vzájemně nikdy nevěděli a neznají se. Margot opět zamilovaná, byla svým novým exotickým přítelem požádána o ruku. Od této riskantní grilovačky si slibuje, že jí vrátí důvěru v mužské pohlaví a dodá odvahu k tak závažnému životnímu kroku. Pohyb po podobném “minovém poli” však není bez rizika, což se bohatou měrou potvrdí, když se na večírku objeví i její nový přítel.

Pronájem prostor Městského divadla Železný Brod agenturou VIP Art Company.

Předprodej probíhá v TIC Železný Brod a na www.e-vstupenka.cz.

Výše vstupného 350 Kč.