Penzion Artur poskytuje ubytování v oblasti regionu Jizerské hory, v obci Janov nad Nisou na Malém Semerinku. Provozuje také půjčovnu lyžařského a vodáckého vybavení.

Pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV a WIFI. Ve vlastním objektu je velká jídelna s televizí, videem, cd přehrávačem, stolním fotbalem, krbem a klavírem, kterou lze rozdělit na dvě menší místnosti. V objektu se taktéž nachází menší bar s možností zakoupení občerstvení. Hosté můžou využít i hernu na stolní tenis.

Příjemné posezení skýtá venkovní terasa s grilem nebo zastřešené ohniště.

Penzion Artur - stravování:

Ubytování je možné se snídaní - formou švédského stolu, popř. s plnou penzí nebo polopenzí. Dle zájmu je k dispozici vegetariánská, veganská, racionální či dietní strava. Jsme připraveni řešit veškeré možné individuální požadavky našich hostů.

Penzion Artur - další služby:

• Sauna
  • Vířivka
  • Bazén
    Krytý bazén o rozměrech 7,5 x 4 m Vám v horkých dnech poskytne příjemné ochlazení. Plavci mohou využít protiproud a zájemcům o vodní turistiku se nabízí možnost tréninku eskymáckých obratů na kajaku.

• Tělocvična
    Protáhnout tělo si hosté mohou v menší tělocvičně a to ať už na posilovacích strojích nebo na overballech.

Penzion Artur - Sportovní areály:

Venkovní hřiště lze využít k hraní volejbalu nebo menšího fotbalu, dále jsou k dispozici dvě volejbalová a jedno fotbalové přírodní hřiště lese 200 až 400 m od penzionu. Lze pronajmout i tělocvičnu ve vzdálenosti do 15 minut od penzionu.

Půjčovna letního a zimního sportovního vybavení:
Nabízíme široký sortiment sportovního vybavení - lyžařské čí snowboardové, ale i jiná sněhová výstroj jako kluzky, skibob či plastové lžíce nebo boby. V létě zde funguje půjčovna koloběžek KOSTKA.

Provozujeme také:

Outdoorové programy:
Z těchto programů Vám sestavíme na přání několikadenní program přímo na míru. Pro Vaši firmu sestavíme teambuildingový kurz, který zlepší atmosféru kolektivu a tím i pracovní výkony. Více na: www.activeguide.cz/jednodenni-programy.htm.

Penzion Artur - okolí:

Nedaleko je to k centru obce Bedřichov i Janov nad Nisou. Má ideální polohu pro vyznavače všech druhů sportů a turistiky a taktéž je vhodný pro strávení příjemné a klidné dovolené rodin s dětmi. V zimních měsících je v okolí mnoho velmi dobře značených a denně udržovaných běžeckých tratí (Jizerská magistrála) a milovníci sjezdového lyžování mají možnost výběru z mnoha sjezdovek všech náročností od začátečníků až po profesionály.

mailJanov nad Nisou

Malý Semerink 1016, Janov nad Nisou, 468 11