Koupaliště Raspenava

Rekreační a sportovní areál v Raspenavě leží ve Frýdlantském výběžku, 6 km jihovýchodně od Frýdlantu, na severním úpatí Jizerských hor.
Umělá nádrž s betonovým dnem se nachází na severním okraji Raspenavy. Plochy pro opalování jsou travnaté. Areál je vhodný zejména pro rodiny s dětmi, které můžou využít menší dětský bazén, dětský koutek, skluzavku apod.

Aktivním návštěvníkům jsou k dispozici tenisové a volejbalové kurty, stolní tenis nebo přímo sportovní hala. Koupaliště je dále vybaveno sociálním zařízením, sprchami, kabinkami na převlečení i stánkem s občerstvením.

Okolí sportovního areálu tvoří nádherné panorama Jizerských hor s nesčetným množstvím turistických cest a tras pro cykloturistiku. V nedalekém okolí je možné navštívit řadu historických památek a různé kulturní zajímavosti, okolní města –  např. Hejnice, Lázně Libverda, Frýdlant nebo Liberec.

Rozměry: 50 x 25 m

Hloubka: do 3 m

Poloha: na okraji obce

Vstup: dospělí 30,- Kč,  děti 20,-Kč. Hosté, kteří jsou ubytovaní v areálu mají vstup na koupaliště zdarma.

Aktuální informace o kvalitě vody najdete na stránkách Krajské hygienické stanice www.khslbc.cz v sekci Vody ke koupání.

mailRaspenava

U Stadionu 181, Raspenava, 463 61