Vyhledávání

Atletická hala a stadion Jablonec nad Nisou v areálu Střelnice

Sportoviště patří k nejmodernějším v České republice. Je k dispozici jak sportovním klubům (své stálé zázemí zde má TJ LIAZ Jablonec n. N. a AC Jablonec), tak veřejnosti.

Hala i stadion je součástí areálu Střelnice a slouží k celoročnímu provozování atletiky. Hala má 300 m dlouhý běžecký ovál se čtyřmi drahami po celém obvodu, osm drah a dlouhý doběh pro sprintery.  Disponuje i jedním dálkařským (trojskokanským) a koulařským sektorem a dvěma sektory pro tyčku. U koulařského sektoru je připraven volejbalový kurt. 

V prostorách haly jsou vyznačeny čtyři kurty na badminton, které je možné si pronajmout. K zapůjčení na recepci jsou rakety a míčky.  K doplňkovým službám patří fitness, rehabilitace a sauna - vše na objednávku.

Atletický stadion  byl dokončen na podzim roku 2004. Nabízí osmidráhu s povrchem polytan a všemi potřebnými sektory. Pro pořádání závodů jsou k dispozici moderně řešené rozvody datových sítí. Velkou výhodou je jeho přimknutí ke kryté atletické hale, což umožňuje vynikající tréninkové podmínky za jakéhokoliv počasí.

Kapacita tribuny činí 1200 diváků, společně s oválem cca 2000 diváků.

Historie areálu zde

mailJablonec nad Nisou

U Stadionu 1 / 4586, Jablonec nad Nisou, 466 01

GSM:+420 773 336 773
E-mail:recepce.atletika@sportjablonec.cz
Web:www.sportjablonec.cz
Vybavení
sauna
fitness
parkoviště
Vybavení a služby
parkoviště
šatny
WC / sprchy
občerstvení
Typ sportovního zařízení
stadion

Informace o trase

 
load