Penzion Zlatá Lípa

Penzion Zlatá Lípa nabízí ubytování v okrajové části obce Noviny pod Ralskem, v regionu Máchův kraj.

Penzion Zlatá Lípa - ubytování:

Ubytování ve třech dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, chladnička,TV na pokoji. Jeden třílůžkový pokoj s výhledem na golfové odpaliště. Možnosti připojení k internetu, Wi-fi zdarma v prostorách restaurace i pokojích. Všechny pokoje penzionu Zlatá Lípa jsou nekuřácké.

Penzion Zlatá Lípa - další služby:

- zajištění zapůjčení lodí a kol

- zajištění prohlídky sklářských provozů s možností "vyfouknutí" vlastních výrobků (AJETO, Lindava)

- pravidelná akce v létě, tzv. dřevosochání

Penzion Zlatá Lípa - aktivity:

U Zlaté lípy můžete plně využít golfový driving i bez pomoci trenéra a jestliže jste teprve začátečníci a chcete se jen pobavit s přáteli, pak Vám s radostí zapůjčíme i golfové vybavení.

Vstupné je zdarma a výdejní automat míčků je v pohotovosti nepřetržitě, můžete si tedy užít ničím nerušenou zábavu a skvěle se odreagovat a zbavit stresu.

Okolí penzionu Zlatá Lípa je ráj nejen pro cyklisty i turisty, ale i pro ty, kteří si chtějí odpočinout. Je na Vás, aby jste přijeli poznávat okolí na kolech či pěšky - cyklostezka.

V Novinách pod Ralskem můžete shlédnout zajímavý přírodní výtvor - průrvu Ploučnice, kdysi nazývanou Pekelný jícen či Čertova díra. Průrva Ploučnice byla 17. prosince 1997 prohlášena Ministerstvem kultury ČR za kulturní památku.

Za návštěvu stojí také Židlovická obora - zubři (prohlídka).

mailNoviny pod Ralskem

Noviny pod Ralskem 47, 471 24