Restaurace a Pension U Patřínů

Restaurace a Pension U Patřínů poskytuje ubytování a stravování mezi městy Jičín a Hořice, v obci Konecchlumí. Obec se nachází na rozhraní malebného podhůří Krkonoš a středočeské roviny při západním okraji Mlázovického chlumu, v regionu Český ráj.

Restaurace a Pension U Patřínů - ubytování:

Hosté pensionu U Patřínů jsou ubytováni v nových pokojích. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem a televizí. K dispozici je šest pokojů a jeden apartmán. V objektu je bezdrátové připojení k internetu zdarma. Mimo ubytování je samozřejmostí možnost celodenního stravování v restauraci, která je součástí penzionu. Pro hosty je zajištěno chráněné parkoviště.

Restaurace a Pension U Patřínů - stravování:

Restaurace U Patřínů Vám nabízí vyhlášenou domácí kuchyni. Je zde pro vás NEKUŘÁCKÁ JÍDELNA, salónek, sál. Pořádájí se zde večírky, narozeninové party, svatby.

Po dobrém jídle si můžete dát výbornou točenou zmrzlinu vyráběnou dle rodinné receptury, která má v restauraci tradici již několik desetiletí.

Restaurace a Pension U Patřínů - aktivity:

Vstupní brána do Českého ráje Prachov je od pensionu U Patřínů vzdálena cca 17km, pohádkové město Jičín 12km.

Na výlety to není nikam daleko, stačí si jen vybrat kam zajdete či zajedete. Můžete si zde zahrát ping pong, cca 100 m od pensionu je přírodní koupaliště, beach volejbal, tenis, dětské hřiště. Parkoviště pensionu je uzavřené a sledováno kamerovým systémem.

mailKonecchlumí

Konecchlumí 15, 507 05