Vyhledávání

Pension U Komárků

Pension U Komárků Vám nabízí celoroční příjemné a klidné ubytování přímo v centru města Špindlerův Mlýn. Krkonoše a jejich hřebeny jsou v bezprostředním okolí pensionu U Komárků.

K dispozici vám jsou jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje. Každý pokoj v pensionu U Komárků je vybaven koupelnou s WC, sprchovým koutem a vysoušečem vlasů, televizí s rádiem, lednicí a WIFI připojením. K dispozici je plně vybavený kuchyňský kout, úschovna sportovního vybavení. Ubytování je nabízeno se snídaní formou švédského stolu,

Samozřejmostí je vlastní parkoviště u domu a všechny místní poplatky zahrnuté v ceně ubytování. 
Pension U Komárků nabízí celoroční ubytování od roku 1999 a služby pensionu se vyznačují osobním a diskrétním přístupem, který větší hotely jen těžko napodobí.

Pension U Komárků je vhodný jak pro sportovní výlety, tak i pro relaxační dovolenou. Díky perfektnímu umístění pensionu U Komárků v úplném centru města Špindlerův Mlýn je dostupnost všech volnočasových aktivit včetně skiareálů Svatý Petr a Medvědín výborná. Také výchozí místo pro návštěvu přírodních atraktivit Krkonoš a Krkonošského národního parku, jako je Sněžka nebo pramen Labe, je ideální.

mailŠpindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn 157, 543 51

Telefon:+420 499 523 765
GSM:+420 603 331 807
E-mail:info@pension-ukomarku.cz
Web:www.pension-ukomarku.cz
Vybavení
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
možnost vaření
zahrada, terasa
parkoviště
parkoviště
zvířata akceptována
Doplňkové služby
snídaně

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 20
Celkový počet pokojů: 8

Informace o trase

 
load