Penzion Crazy poskytuje celoroční ubytování v centru Vysokého nad Jizerou v krásném prostředí regionu Krkonoše.

Penzion Crazy – ubytování:

Ubytování v penzionu Crazy je rozmístěno do 2 podlaží. Kapacita je 32 lůžek a přistýlek. Celý penzion je nově zrekonstruovaný a samozřejmostí je sociální zařízení na všech pokojích. Ve druhém podlaží ze nachází i mezonetové pokoje. Většina pokojů je zařízena v dřevěném stylu. WIFI internet je k dispozici v celém penzionu. Kapacita penzionu Crazy je rozložena do osmi dvoulůžkových až pětilůžkových pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny televizorem se satelitním příjmem. Jeden pokoj je vybavený menší kuchyňskou linkou (mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice). Možnost snídaně, polopenze či plné penze.

Penzion Crazy – stravování:

Stravování nabízí útulná nekuřácká restaurace s denním menu, českou a mezinárodní kuchyni, v nabídce jsou masové i bezmasé burgery, steaky z grilu, saláty, těstoviny, dezerty a chuťovky k pivu nebo vínu. K dispozici je WIFI připojení, dětský koutek, stolní hry a v letním období venkovní terasa.

Penzion Crazy – další služby:

Samozřejmostí je využití lyžárny a úschovna jízdních kol. Přímo v penzionu si můžete zapůjčit i lyžařské či snowboardové vybavení a domluvit si lyžařskou či snowboardovou školu.

Parkovaní je zajištěno na rozlehlém parkovišti přímo u domu.

Pension s restaurací je vhodný pro rodinné či skupinové rekreace, pořádání oslav, firemních večírků a svateb.

Veškeré sportovní a kulturní vyžití je v těsné blízkosti: sjezdové lyžování, snowboarding, půjčovna sněžných skútrů a čtyřkolek, běžecké tratě – Skiareál Větrov (snowtubing o délce 200 m), Skiareál Šachty, Paseky, Rokytnice, Harrachov, Rejdice, bowling, divadlo, tělocvična, posilovna, volejbalové hřiště, cyklostezky, rozhledna.

mailVysoké nad Jizerou

náměstí Dr. Karla Kramáře 55, Vysoké nad Jizerou, 512 11