Ubytování U Jeriů

Ubytování U Jeriů leží klidné části obce Benecko, v turistickém regionu Krkonoše. Ubytování nabízí k pronájmu samostatnou část chalupy s nádherným panoramatickým výhledem na hřebeny Krkonoš. Lokalita je díky klidnému a čistému prostředí vhodná pro rodinné pobyty rodičů s dětmi.

Chalupa U Jeriů – ubytování:

Chalupa U Jeriů nabízí ubytování s celkovou kapacitou 16 lůžek. Chalupa je vybavena 6 samostatnými ložnicemi, 4 koupelnami se sprchovým koutem a WC. Dále je k dispozici společný obývací pokoj – jídelna s televizí se satelitním příjmem. Parkování je možné přímo u chalupy.

V hlavní zimní sezóně a v období letních prázdnin chalupa U Jeriů preferuje turnusové ubytování – od soboty do soboty.

Ubytování U Jeriů – stravování:

Ubytování U Jeriů nabízí vybavenou kuchyň k samostatnému vaření s jídelnou pro 20 osob. Vybavení kuchyně: kuchyňská linka, plynový sporák, dvě lednice, jídelní stůl, toustovač, topinkovač, varná konvice, mikrovlnná trouba, kávovar, TV- SAT.

Ubytování u Jeriů – další vybavení:

Pro letní období možnost koupání v bazénu o průměru 4,6 m.

Volné prostranství o rozloze 1 hektaru, ohniště s posezením, dětské houpačky, trampolína, travnaté hřiště (volejbal, nohejbal, fotbal).

Ubytování u Jeriů - okolí:

V okolí je lyžařský vlek (150 m), čtyřsedačková lanovka (200 m), běžecké tratě (200 m).

Ubytování U Jeriů nabízí také nedaleko chalupy vlastní dráhu pro snowtubing

V letních měsících jsou v okolí výborné podmínky pro turistiku a cykloturistiku.

mailBenecko

Benecko 43, 512 37