Rodinný pension Sport se nachází ve známém lyžařském středisku Špindlerův Mlýn. Leží na klidném vyvýšeném místě nedaleko centra města a lanovky Hromovka. Je ideálním místem, kde můžete strávit svou dovolenou v turistickém regionu Krkonoše.

Pension Sport – ubytování:

Nabízí pohodlně zařízené pokoje, studia či apartmány s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC). Pokoje jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem a WIFI připojením na internet. Dále je možné využít jídelny s plně vybaveným kuchyňským koutem, kde se v ranních hodinách (8:00–9:30) podává snídaně formou švédského stolu.

Parkování zdarma přímo před pensionem.  Pension je nekuřácký.

Pension Sport – sportovní a fitness vyžití v okolí:

Zastávka skibusu se nachází 150 metrů a lanovka Hromovka 500 metrů od pensionu Sport.

V okolí: běžecké tratě, sáňkařská dráha, snowtubing, bazén, sauna, fitness centrum, bowling, minigolf, bobová dráha, půjčovny a servisy, skiareály – lanovky Medvědín a Svatý Petr.

mailŠpindlerův Mlýn

Bedřichov 122, Špindlerův Mlýn, 543 51