Privat - Apartmá Lacina

Privát - Apartmán Lacina se nachází v obci Kořenov, 50 m od hlavní silnice Praha – Harrachov, u odbočky na Horní Polubný.

Vybavení:

V privátu – apartmánu Lacina se jedná o ubytování ve dvou samostatných objektech umístěných v sousedství.
V každém objektu je hostům k dispozici vybavená kuchyň s jídelním koutem, která zároveň slouží jako společenská místnost s TV/SAT.

Vybavení kuchyně:
lednice, sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar.

V létě je k dispozici zahrada s posezením a s možností grilování, koupání je u obou objektů. Parkování nabízíme přímo u objektu včetně garážování - 3 stání.
Autobusová zastávka je vzdálená 50 m od objektu, vlaková zastávka Kořenov pak cca 4 km.

Restaurační zařízení se nacházejí v dostatečné kapacitě nedaleko objektu, včetně hotelů a diskoték, bowlingu, kulečníku a minigolfu.

Zimní aktivity:

Pro milovníky sjezdového lyžování nabízíme lyžařský vlek 800 m od objektu, lyžařské areály v okolí: Harrachov, Paseky nad Jizerou, Tanvaldský Špičák, Rokytnice nad Jizerou, Vysoké nad Jizerou – Šachty (vše v okolí do 10 km).
Běžecké lyžování s napojením na Jizerskou magistrálu na Jizerce (6 km), upravované běžecké tratě v okolí rozhledny Štěpánky (2 km) skýtají desítky kilometrů běžeckých tras.
V místě je možné vypůjčit si sněžné skútry nebo lyžařské vybavení.

Letní aktivity:

Turistika, cykloturistika s možností vypůjčení si horských kol přímo v objektu nemusí být hlavní náplní pobytu. Tenisové kurty včetně kryté haly a bowlingu v místě, Tanvaldu a v Harrachově, minigolf v Příchovcích, vyjížďky na koních – jízdárna v Horním Polubném a v Kořenově, koupání   na jablonecké přehradě (16 km) či v bazénu, to vše může splnit sen o vaší vysněné dovolené.

Nejzajímavější dominantou Kořenova je bez pochyb rozhledna Štěpánka, která je také jednou z nejstarších v ČR a její návštěvu byste si neměli nechat ujít v žádné roční době.

mailKořenov

Příchovice 497, Kořenov, 468 48