Stylová roubená chalupa Eliška s příjemným interiérem a překrásným výhledem na Zlaté návrší a Kotel, nabízí ubytování v horní části lyžařského areálu Aldrov v regionu Krkonoše, v obci Vítkovice v těsné blízkosti čtyřsedačkové lanové dráhy.

Chata Eliška – ubytování:

V Chatě Eliška je k dispozici společenská místnost s televizí a videem. Sociální zařízení se nachází v přízemí. Některé pokoje mají vlastní sociální zařízení, ostatní společné. Chata je vhodná zejména pro větší skupiny lidí jako jsou lyžařské výcviky, školy v přírodě, tábory, ozdravné pobyty atd. Zajišťují celodenní stravování a dodržení pitného režimu. V chatě je zřízena lyžárna, proto o své vybavení na svah nemusíte mít obavy. V okolí chaty se nachází ohniště, hřiště a houpačky, což uvítají zejména menší rekreanti.

Chata Eliška – stravování:

K chatě Eliška patří bufet, který zajišťuje v zimních měsících rychlé občerstvení lyžařům, i náhodným hostům. Nabízí vám též možnost využít bufet v letních měsících při různých akcích a oslavách, jako jsou například grilování, opékání a další příležitostné akce.

Chata Eliška – aktivity:

Dny volna můžete aktivně strávit na sjezdovkách, či využít běžkařských stezek. V letních měsících zase můžete poznat krásu Krkonoš na pěších túrách, či ze sedla bicyklu. A i kdyby vám nepřálo počasí, uvítá vás zdejší chata Eliška, nebo nedaleký bufet. Zažijte neopakovatelné okamžiky romantiky a dobrodružství.

Ski areál Aldrov se nachází v těsné blízkosti chaty Eliška a je vzdálen jen několik minut chůze. V jeho blízkosti je i bufet Stodola, kde se můžete při sportování osvěžit, nebo si jen odpočinout před dalšími sportovními výkony.

mailVítkovice

Vítkovice v Krkonoších 2, 512 38