SKI Bižu Sport Tanvaldský Špičák

Lyžařská škola, půjčovna, servis a prodej doplňků přímo na parkovišti v budově lanové dráhy pod Tanvaldským špičákem a vedle pokladen ski areálu.

PŮJČOVNA SKI BIŽU RENT

V našich půjčovnách naleznete značkové a velmi kvalitní sjezdové i běžecké vybavení, snowboardy, test centrum Elan, K2 a ROSSIGNOL. Veškeré vybavení pravidelně servisujeme na strojích MONTANA = záruka perfektního svezení. V nabídce máme 400 sjezdových kompletů /carvingových/, 100 snowboardových kompletů, 30 kompletů na běžky a dále dostatek přileb. Nově půjčujeme i sněžnice! Půjčíme Vám vybavení od výrobců: K2, ELAN, ROSSIGNOL, ATOMIC, SALOMON, SPORTEN, ALPINA a DALBELLO.

• proškolení pracovníci Vám vždy vybavení seřídí dostatek vybavení i v období hlavní lyžařské sezony
  • každoročně obměňujeme část vybavení
  • bezplatná výměna vybavení
  • přijímáme platby kartou
  • „NOHY V SUCHU" – zapůjčené vybavení Vám přes noc vysušíme a připravíme na ráno

LYŽAŘSKÁ ŠKOLA SKI BIŽU SCHOOL

Poskytujeme veškeré služby v oblasti výuky lyžování a snowboardingu. Naučte se lyžovat právě v naší škole, kde na Vás čeká přes 50 proškolených instruktorů se znalostmi cizího jazyka. Rezervace výuky je možná pouze telefonicky!

PROČ ZVOLIT SKI BIŽU SCHOOL

• největší lyžařská a snowboardová škola v Jizerkách
  • 4 provozovny vždy u nástupu na lyžařské vleky
  • uzavřená hřiště pouze pro naše klienty a pro výuku