Apartmány Stanislav

Apartmány Stanislav se nachází v obci Benecko, v turistickém regionu Krkonoše. Benecko je výbornou volbou jak pro letní turistiku, tak pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, snowbording nebo běžky.

Apartmány Stanislav – ubytování:

Každý apartmán je vybaven sociálním zařízením, kuchyní. Apartmány mají samostatný vchod.

• 2 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, každý pokoj má vlastní soc. zařízení.
  • Společná kuchyňka, každý pokoj má svoji ledničku, vařič a nádobí.
  •   Nejbližší stravovací zařízení 50 m.

Apartmány Stanislav – letní aktivity:

V létě možnost sezení venku a možnost využití grilu. Pro své hosty nabízí apartmány Stanislav v létě krytý bazén 6 x 3 m. V okolí je řada turistických tras i cyklotras. Trasy lze absolvovat i na kolech anebo využít cyklobus, který jezdí celou letní sezonu.

Apartmány  Stanislav – zimní aktivity:

V okolí je několik sjezdařských tratí (vlek 100 m) a běžeckých tras (500 m), které jsou vhodné pro pokročilé i začínající lyžaře. Stejně jako ostatní střediska, nabízí Benecko večerní lyžování, umělou úpravu sjezdovek, snowtubing, půjčovny lyží a snowboardů, lyžařské školy, servisy, bowling, hernu a řadu stravovacích zařízení.

mailBenecko

Benecko 199, 512 37