Apartmány Centrum

Apartmány Centrum naleznete přímo v centru horského městečka Rokytnice nad Jizerou v západní části našich nejvyšších hor, v Krkonoších.

Apartmány Centrum nabízejí komfortní, ale levné ubytování v Rokytnici nad Jizerou v 8 kompletně zařízených apartmánech se 2 – 4 lůžky, sprchou a WC, televizí, vybavenou kuchyňkou, lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, vařičem, lyžárnou a sušárnou.

Přímo v domě se též nachází půjčovna lyží, půjčovna snowboardů, lyžařská škola, směnárna a prodejna hraček, připravené kdykoliv vyhovět Vašim požadavkům. Parkování je možné přímo u domu v nových podzemních garážích. Garážová stání (vjezd 440×257 cm).  Kouření je dovoleno na vyhrazených místech. Pobyt se zvířaty není dovolen.

mailRokytnice nad Jizerou

Dolní náměstí 340, Rokytnice, 512 44