Chalupa u Vyšanských

Stylová horská Chalupa u Vyšanských nabízí ubytování ve velice klidném prostředí obce Víchová nad Jizerou, v regionu Krkonoše.

Chalupa u Vyšanských – ubytování:

Přízemí objektu je nově po rekonstrukci. K dispozici je jeden dvoulůžkový a jeden čtyřlůžkový pokoj s možností přistýlky, a na přání dětská postýlka. Dále společné WC s koupelnou a samostatné WC. Příjemně zařízená hlavní místnost v roubeném stylu slouží jako jídelna, je vybavena starodávným nábytkem, kachlovými kamny, TV, DVD. Internet zdarma. Ve společenské místnosti s kulečníkem je možnost umístit po dohodě až 4 lůžka. Tím se zvětší celková kapacita na max.10 lůžek.
Domácí mazlíčci mají zákaz vstupu do ložnic s koberci. Společenská místnost pro chvíle volna je vybavena kulečníkem, děti jistě zabaví konzole Xbox-360, el. šipky, stolní fotbal, k dispozici také infrasauna pro 3 osoby. Chalupa je nekuřácká

Vytápění chalupy je automatické s kombinací podlahového topení, přímotopů a kachlovými kamny. Venkovní altán nabízí možnost grilování a opékání. U domu se nachází pískoviště, horolezecká stěna se skluzavkou, houpačka, trampolína a bazén o průměru 4,6 m s ohřevem. Chalupa je v klidném prostředí a rozlehlý prostor luk působí dobrým dojmem a nabízí výhled do kraje. Parkování je po celý rok možné přímo u domu. Dvě dospělá a tři dětská kola v ceně pobytu. V zimním období je cesta denně protahována.

Chalupa u Vyšanských – stravování:

Kompletně vybavená kuchyň (lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, el. sporák, myčka..)

Chalupa u Vyšanských – okolí, aktivity:

Obec Víchová a Roudnice jsou položeny v nadmořské výšce cca 680 m n. m. Velice klidné prostředí a panenská příroda vybízejí k turistickým výletům a cykloturistice – dokonale značená síť jak turistických, tak cykloturistických tras. V zimním období se odtud dostanete na běžecké tratě Vítkovice a Mísečky. Ve vzdálenosti 3 km se nacházejí Vítkovice (Zimní areál Aldrov sedačková lanovka), 10 km Benecko (turistické středisko, lyžařské vleky), 13 km Horní Mísečky (také zimní areál jak sjezdového, tak běžeckého lyžování). Dalšími středisky v blízkosti jsou Špindlerův Mlýn, Herlíkovice, Vrchlabí a Jilemnice, kde je mimo jiné i dokonalé kulturní a společenské vyžití.

mailVíchová nad Jizerou

Víchová nad Jizerou 134, 512 41