Chata pod Kapličkou

Chata pod Kapličkou je nový rodinný dům se zastřešeným vyhřívaným bazénem. Nabízí příjemné ubytování v soukromí v regionu Jizerské hory, v obci Hrabětice, 200 m od lyžařského střediska Severák.

Chata pod Kapličkou - ubytování:

Nabízíme jeden čtyřlůžkový apartmán s kuchyňkou se samostatným vchodem, jeden čtyřlůžkový apartmán s možností dvou přistýlek s plně vybavenou vlastní kuchyňkou, jeden pětilůžkový apartmán se zvláštní mezonetovou ložnici s možností třech přistýlek. Jeden čtyřlůžkový apartmán a jeden pětilůžkový apartmán se zvláštní mezonetovou ložnicí a možností dvou přistýlek, tyto dva apartmány mají sdílenou plně vybavenou kuchyňkou, která se nachází před pokojem ve společenské místnosti. Ke každé kuchyňce s dvouplotýnkovou sklokeramickou deskou je lednice, mikrovlnná trouba a varná konvice. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení a televizi. V objektu je společenská místnost a WIFI. Nově vybudovaná lyžárna s držáky na lyže a sušákem na boty. Úschovna kol v lyžárně uvnitř chaty. Terasa u domu s venkovním grilem a ohništěm a dětských hřištěm.

Chata pod Kapličkou - další vybavení:

V objektu je společenská místnost a Wi-Fi. Parkování je přímo u domu. K dispozici je možnost využití SOUKROMÉHO ZASTŘEŠENÉHO VYHŘÍVANÉHO BAZÉNU 8 x 3 m po dohodě s majitelem, majitel v objektu, terasa s venkovním grilem, ohništěm a dětským hřištěm, úschovna kol v lyžárně a sušáky na boty a držáky na lyže.

Chata pod Kapličkou - aktivity:

Zhruba 50 m od Chaty pod Kapličkou je možnost projížďky na koních (i pro děti). Děti ocení i MINIZOO (20 m). Běžkařské tratě vedou 50 m od domu. Přibližně 200 m od chaty se nachází lyžařské středisko Severák s 10 vleky a Jizerská magistrála s upravenými běžeckými stopami. V létě jsou zde ideální podmínky pro cyklistiku a turistiku. (Možnost zapůjčení kol - 200 Kč/den).

Pro ubytované zákazníky nabízí chata výrazné slevy v lyžařské škole, kterou provozuje majitelka chaty.
Ceník
mailJanov nad Nisou