Penzion Ráj, Josefův Důl

Penzion Ráj nabízí ubytování v malebném prostředí regionu Jizerské hory, v obci Josefův Důl.

Penzion Ráj, Josefův Důl - ubytování:

Penzion Ráj nabízí ubytování o kapacitě 50 lůžek se snídaní, polopenzí nebo bez stravy. Sociální zařízení společné nebo oddělené, dle pokojů. Domácí mazlíčci po dohodě s sebou. Parkování zdarma u penzionu, garáž pro motorkáře, sauna, vlastní půjčovna kol, přírodní koupaliště u penzionu, hřiště (volejbal, nohejbal…), dětský koutek s prolézačkami, ohniště (opékání, grilování, rožnění), úschovna kol (lyží) pod uzamčením (avšak za odložené věci penzion Ráj neručí), velká společenská místnost s barem a krbem (TV, SAT, VIDEO).

Penzion Ráj je vhodný pro individuální i rodinou rekreaci, sportovní soustředění, prezentace, školení a různé oslavy.

Penzion Ráj, Josefův Důl - letní vyžití:

Pěší turistika (ideální poloha penzionu v centru Jizerských hor, nabízí mnohé varianty turistických výletů na rozhledny, k vodopádům…), cykloturistika (mnoho dobře značených cyklotras, různých náročností ), koupání, houbaření, různé míčové hry.

Penzion Ráj, Josefův Důl - zimní vyžití:

Ráj běžkařů - 80 km upravovaných běžeckých tratí (Jizerská magistrála, stopa od penzionu, 800 m osvětlených běž. tratí v areálu Lesana). Sjezdové lyžování (do 500 m od penzionu 3 vleky od 110-500 m, do 1 km od penzionu 2 vleky 800 a 450 m, sjezdovky jsou částečně zasněžovány, parking zdarma, dětské vleky, lyžařská škola.

Pro náročnější: 3km od penzionu SKI AREÁL - Tanvaldský Špičák - čtyřsedačková lanovka, 6 vleků, 6km sjezdových tratí umělé zasněžování, noční lyžování.

mailJosefův Důl

Josefův Důl 64, 468 44