Nově vybudovaný pension Luscinia s příjemnou rodinnou atmosférou nabízí ubytování v klidné, prosluněné části města Harrachov, s překrásným výhledem na Čertovu horu a skokanské můstky. Harrachov je oblíbené lyžařské a turistické středisko regionu Krkonoše.

Pension Luscinia - vybavení:

Pension Luscinia nabízí útulně zařízené pokoje vybavené WC, sprchou, SAT TV. Všechny pokoje mají prostorné balkony. Kromě toho nabízí společenskou místnost s krbem a barem a vybavenou kuchyní.

Hned vedle pensionu je vybudováno dětské hřiště a sportovní plocha pro různé druhy sportů. Parkoviště přímo u pensionu. Ideální výchozí pozice pro výlety; restaurace, sjezdové a běžecké tratě, městské centrum vzdálené do 5 minut chůze.

Uvedené ceny pokojů jsou včetně snídaní.

Pension Luscinia - aktivity:

Do Harrachova můžete přijet v každém ročním období nejen pro načerpání nových sil na zdravém horském vzduchu, ale také za sportovním vyžitím a nezapomenutelnými zážitky z jedinečných scenérií, které okolní příroda nabízí. Harrachov je také největší a nejznámější středisko zimních sportů - především letů na lyžích.

mailHarrachov

Harrachov 514, 512 46