Penzion Česká chalupa

Penzion Česká chalupa nabízí ubytování v krásném prostředí regionu Jizerské hory. Nachází se v malebné vesničce Rudolfov, v těsné blízkosti obce Bedřichov a města Liberec.

Penzion Česká chalupa najdete přímo na cyklistických, turistických a běžeckých trasách u nástupního místa na Jizerskou magistrálu. Ideální spojení do Liberce, zastávka MHD končí v těsné blízkosti objektu.

Penzion Česká chalupa - ubytování:

Penzion Česká chalupa nabízí ubytování ve dvou- a třílůžkových a rodinných pokojích, většina s vlastním sociálním zařízením. Snídaně formou bufetu, obědy a večeře servírované. Domácí kuchyně, vegetariánská strava, zdravá výživa. Dále nekuřácká restaurace s domácí kuchyní, malá knihovna od knihkupectví Fryč, salonek pro 50 osob.

Penzion Česká chalupa - léto:

V létě venkovní posezení na zahradě, stojan na kola pro cyklisty, asfaltové hřiště, turistika, houbaření, cykloturistika, koupání v Bedřichově (2 km).

Penzion Česká chalupa - zima:

V zimě sjezdové lyžování, běžecké tratě, bruslení, možnost úschovy lyží, kluziště na zahradě.

Penzion Česká chalupa - služby:

Masáže přímo v penzionu (klasická, relaxační a přístrojová), na objednávku v sobotu a v neděli od 16 hod. Dále je možno objednat pobyt v solné jeskyni dle dohody (cca 4 km od penzionu směr Liberec). Všestranné kulturní a sportovní vyžití v Liberci (5 km).

Doporučujeme rodinám s dětmi, sportovcům, kolektivům dětí, kteří preferují pobyt v domácím prostředí uprostřed přírody, školám v přírodě.

Ceník: http://www.penzion-ceskachalupa.cz/cenik

mailLiberec