Hotel Na Statku se nachází v obci Nepřevázka pod Přírodním parkem Chlum. Hotelový hosté zde mají k dispozici ubytování v krásném hotelu, dále se mohou sportovně vyžít na tenisových kurtech, bowlingu, kulečníku nebo si jen pochutnat na vynikajících jídlech z místní kuchyně.

Hotel byl vybudován přestavbou objektu sýpky bývalého statku Valdštejnů.

Hotel má k dispozici 50 lůžek ve 24 pokojích s vlastním příslušenstvím, telefonem a minibarem. Většina pokojů je vybavena televizí včetně satelitního příjmu. V apartmánu a recepci je zabudován trezor. K dispozici jsou zde dva bezbariérové pokoje.

V přízemí objektu se nachází recepce a vinárna se 48 místy k sezení, Formanka s 30 místy, restaurace s 80 místy a lovecký salónek pro 20 osob. V prvním a druhém patře se nachází hotelové pokoje a školící místnost pro 30 osob. Ve třetím patře je školící místnost pro 60 osob. K dispozici je zde výtah a uzavřené parkoviště. Ke sportovnímu využití Vám poslouží fotbalové hřiště, tenisový kurt. K relaxaci a oddychu můžete využít saunu.

mailMladá Boleslav

Nepřevázka 1