Penzion Tesla poskytuje ubytování v samém centru města Harrachov, přímo u čtyřsedačkové lanovky na Čertovu horu ve výšce 650m nad mořem, v turistickém regionu Krkonoše.

Penzion Tesla - ubytování:

Všechny pokoje jsou vybaveny teplou a studenou vodou, TV/SAT, některé pokoje mají vlastní sprchu a WC, ostatní společné na patře. Každý pokoj má k dispozici vlastní skříň na úschovu lyží. V létě možnost úschovy kol. Parkování je pro hosty zdarma u penzionu.

Penzion je v zimní sezóně ideální pro lyžaře a v letní sezóně pro pobyty rodin s dětmi. K dispozici jsou dětem houpačky, pískoviště, kolotoč, dětská odrážedla, stolní tenis, ruské kuželky, pétanque.

Penzion Tesla - catering:

K dispozici je nekuřácká restaurace s kapacitou 100 míst a letní terasa s obsluhou přímo u nástupní stanice lanovky na Čertovu horu. WIFI připojení zdarma. Posezení u ohniště s možností grilování.

Penzion Tesla - okolí:

Poloha penzionu je ideální pro letní i zimní sporty, v blízkosti jsou sjezdové a běžecké trasy, cyklistické a turistické trasy s možností návštěv do Krkonoš a Jizerských hor.

Sjezdové lyžování (dvě čtyřsedačkové lanovky a 1 vlek na Čertovu horu, 7 lyžařských vleků), možnost nočního lyžování, snowboarding, běžkařské tratě (2x 7,5 km upravovaných tratí, lyžařská běžecká magistrála - 51 km), cykloturistika, turistika, venkovní tenisové kurty (100 m), krytý bazén (150 m), minigolf (400 m), přírodní koupaliště (1000 m), bowling (1800 m), devítijamkové golfové hřiště (2 km).

mailHarrachov

Harrachov 187, 512 46