Penzion Dyntrová

Penzion Dyntrová nabízí ubytování v obci Zlatá Olešnice, na rozhraní regionu Jizerské hory a Krkonoše, podél potoka Zlatník, ve kterém se kdysi rýžovalo zlato.

Penzion Dyntrová - ubytování:

Jedná se o šestipokojový dům o rozloze 200 m2 na 2 podlažích. Chalupa má pěkné, moderní a útulné zařízení. Je zde obývací pokoj/jídelna (TV-satelit a kachlová kamna, vstup na zahradu a na balkon), 1x pokoj, 2x lůžko. Dále je zde kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s jídelním stolem, sprcha, WC zvlášť, ústřední topení. V horním patře: 3x pokoj s dvoulůžkem, 1x pokoj (2x lůžko a 2x místo ke spaní), sprcha, WC zvlášť. Nově je k dispozici herna a sauna.

Penzion Dyntrová - další vybavení:

Jedná se o velký, útulný dům postavený v roce 1990. K dispozici je vám pozemek 250 m2 s trávníkem, bazén (3 m průměr, hloubka 90 cm, 01.06.-30.09.), zahradní sezení, altán. V domě je lyžárna. Parkoviště u domu, garáž. Z domu je pěkný výhled na krajinu a město. Dům i zahrada je celá k dispozici (majitel bydlí jinde).

Povolen pouze 1 pes.

Dům se pronajímá pouze na celý týden v hlavních sezónách a mimo sezónu po dohodě s majitelem.

Obec Zlatá Olešnice leží jihovýchodně od Tanvaldu, západně od Jablonce nad Jizerou.

mailZlatá Olešnice (Jablonec n. N.)

Zlatá Olešnice 250, 468 47

E-mail:monika.dyntrova@email.cz