Vyhledávání

B–Sport Jan Bína

Půjčovna a skiservis B Sport se nachází v regionu Jizerské hory, v obci Hrabětice, v těsné blízkosti lyžařského areálu Severák. B – sport poskytuje veškeré služby pro Vaše sportovní radovánky a to jak v zimě, tak i v létě.

Největší a nejdéle fungující rodinná půjčovna sportovních potřeb na Severáku s kvalitním servisním zázemím fungující od roku 1992. 

Zimní nabídka: 

Půjčovna širokého sortimentu lyží a lyžařských kompletů. Všechny půjčované lyže jsou nově nakoupené a pečlivě servisované. V ceně kompletu je vždy i přilba. K dispozici jsou lyžařské boty různých značek a typů, což dává jistotu dobrého výběru. Nabídka zapůjčení vybavení pro celé skupiny a dětské kolektivy

  • Pop-Board – kombinace standardního snowboardu a základny s řídítky. Vhodný pro všechny věkové kategorie bez ohledu na jejich fyzickou zdatnost. Hlavní předností je, že bez ohledu na místo a způsob použití vytváří potřebné návyky na lyžování a snowboarding.
  • Fatbike a elektrofatbike – speciálně upravené kolo s pneumatikami o šířce 4 palce (10 cm), která kolu umožňuje jízdu na měkkém podkladu – sněhu.
  • Kola je možné zapůjčit buď pro individuální výlet, nebo lze využít služeb "cykloprůvodce" s možností večerní vyjížďky Jizerskými horami. Ta je limitována počtem 3 osob + průvodce a je možná pouze pro předchozí rezervaci (alespoň den předem). V případě výrazné změny sněhových podmínek si vyhrazujeme nárok na změnu trasy, případně zrušení vyjížďky.
  • Kompletní služby skiservisu.

Lyžařská škola Velbloudhttp://www.facebook.com/lyzarskaskolaseverak

Letní nabídka:

  • Půjčovna horských a trekových kol včetně vozíků a připojovací tyče, elektrokol a elektrokoloběžek. 
  • Základní servis kol – tzv. "cyklistická první pomoc".
  • Terénní brusle zn. SKIKE.Speciální nabídky pro skupiny.

Otevírací doba zde: http://bsport-hrabetice.cz/leto/kontakty

mailJanov nad Nisou

Hrabětice 9, Janov nad Nisou, 468 11

GSM:+420 723 575 019
+420 728 137 144
E-mail:bsport@seznam.cz
Web:www.bsport-hrabetice.cz

Informace o trase

 
load